فلج صورت در طب سوزني
امبدینگ نخ
درمان کمر درد
درمان تعریق
رفع مشكلات بارداری
درمان بی خوابی
درمان درد مفاصل
درمان لاغری

فلج صورت در طب سوزني

فلج صورت به از دست دادن حركت عضلات صورت به هر علت ناميده مي شود ولي فلج باز (Bells Palsy) به نوعي كه در اثر ويروس به وجود مي آيد اطلاق مي شود .
اين حالت به انحراف يك طرفه صورت مي انجامد كه درآن زبان و دهان نيز منحرف مي گردند كه اكثرا در تئوري TCM در اثر باد و سرما به وجود مي آيد در هر سني هم مي تواند اتفاق افتد ولي در سنين 20 تا 40 سالگي بيشتر است و اين مشكل در مردان بيشتر از زنان ديده مي شود .
اين فلج در تشخيص افتراقي :
به صورت ناگهاني است و معمولا پس از بيدار شدن از خواب رويت مي شود كه در آن چشم يك طرف (طرف فلج) نيمه باز مي ماند ، گوشه دهان پايين مي افتد ، اخم كردن دچار اشكال مي شود ، توانايي بالا بردن ابروها نيز دچار اشكال مي شود حالت فوت كردن و عدم توانايي در نشان دادن دندانها و يا سوت زدن و يا سردرد نيز ايجاد مي شود .
زبان بار سفيد نازك دارد و نبض سطحي و آهسته است . اين بيماري ، به علت احتباس qi در مدارها اتفاق مي افتد .
درمان با روش هاي طب سوزني برطرف كردن باد و رفع انسداد مي باشد .


آدرس مطب : تهران ، یوسف آباد ، خیابان فتحی شقاقی ، بین یوسف آباد و چهلستون ، ساختمان پزشکان سبز ، طبقه دوم
تلفن : 88722038 - 021

درباره این موضوع مطالب بیشتری بخوانید


ده عادتی كه كاهش وزن شما را تضمين می كند

قبل از عنوان این ده عادت یک پیشنهاد بسیار موثر برای کاهش وزن ، می تواند استفاده از یک قاشق مرباخوری پودر جوانه گندم ، آب آلوورا یا پودر دارچین با شکم خالی ، صبح اول وقت باشد .

درمان کمردرد با طب سوزنی

با لومبواسپینال نیز مشخص می شود . این عارضه دردی است که گاه در یک طرف ستون فقرات و گاهی نیز در هر دوطرف آن احساس می شود و جزو مراجعات معمول کلینیک های پزشکی می باشد .

درمان متروراژیا و متروکستاکسین در طب سوزنی

متروراژیا و متروکستاکسین به خونریزی شدید رحمی و چکه چکه کردن خون از رحم به غیر از زمان عادت ماهانه می گویند . متروراژیا معمولا حاد و یا خونریزی شدید است حال آنکه متروکستاکسین مزمن است و به آن شدت هم نیست .