دکتر سیامک ترابی نژاد

طب سوزنی


درمان تعريق

مراجعه به مطب

تزريق ژل يا فيلر جهت زيبايي صورت

فيلر صورت مواردي مثل كلاژن ، هيالورونيك اسيد و كلسيم هيدروكسي آپتايت ، جهت جوانسازي پوست صورت با كم كردن و از بين بردن چين و چروك ، فرورفتگي اسكار صورت و افزايش حجم لبها با جايگزيني حجم بافت از دست رفته با تزريق در صورت بكار مي رود . با بالا رفتن سن پوست مستعد ايجاد چين و چروك و حالت شلي مي شود كه اين حالت ، به علت از بين رفتن كلاژن پوست صورت ، تماس با آفتاب و حركت مداوم پوست در صورت با بالا رفتن سن ايجاد مي گردد .فيلر صورت تزريق تركيبات هيالورونيك موقتي تا حدود 11 ماه (زير يكسال) و طولاني مدت دائمي تا 3 سال از طريق سوزنهاي بسيار ظريف در صورت انجام مي شود . تركيبات متفاوت فيلر وجود دارد كه هر كدام جهت يك يا چند هدف خاص به كار مي رود كه براي افزايش حجم لب و يا از بين بردن چين و چروك صورت استفاده مي شوند . فيلر در خطوط صورت كه بافت آن با بالا رفتن سن كلاژن يا چربي از دست داده است مورد مصرف قرار مي گيرد .
اسيد هيالورونيك ماده اي است كه به طور طبيعي در بدن وجود دارد . صورت در ناحيه خط خنده خط مارونت (كناره لبها رو به پايين) و ناحيه پيشاني معمولا چين و چروك پيدا مي كند و لبها در كناره ها با بالا رفتن سن باريك تر مي شوند كه فيلر در زير اين خطوط تزريق مي شود و با اين كار حجم از دست رفته را جبران مي كند و باعث جوانتر شدن صورت مي شود . تزريق در لبها جهت پر حجم كردن ، در لبهاي غير قرينه و دور دهان جهت فرم بهتر صورت به كار مي رود .


آدرس مطب : تهران ، یوسف آباد ، خیابان فتحی شقاقی ، بین یوسف آباد و چهلستون ، ساختمان پزشکان سبز ، طبقه دوم
تلفن : 88722038 - 021

نظرات کاربران درباره این مطلب :

برای متن پیام فقط از حروف فارسی استفاده کنید .
این فرم صرفا جهت دریافت نظرات ، پیشنهادات و انتقادات کاربران در مورد مطلب فوق میباشد .
به سوالات پزشکی در این بخش پاسخ داده نمیشود .
از ارسال پیام های تبلیغاتی در این بخش خودداری نمایید .
حداکثر طول مجاز برای متن پیام 500 کاراکتر است .
نام و فامیل :
تلفن :
ایمیل :
متن پیـام :
مراجعه به مطبتاریخچه طب سوزنیبیوگرافیخواندنی مطلب امروزدرباره کلینیکال پی جی کاویتیشن آر پیمیکرونیدلینگ با درماپنمطالب و مقالاتصفحه اصلیسوالات پزشکیپیامهای کاربرانسایتهای دیگرگالری تصاویر