لاغری با روش کت گوت

روش امبدینگ یا کت گوت جهت لاغری موضعی و کلی با کمک طب سوزنی و استفاده از نقاط طب سوزنی بسیار موثر برای لاغری می باشد . در روش کت گوت با استفاده از تحریک مداوم محل نقاط لاغری در طب سوزنی ، می توانیم بسیار اثرات بیشتری جهت کاهش وزن داشته باشیم .

چنانچه بعضی از بیماران از همان روزهای اول و بعضی حتی بعد از یکی دوبار گذراندن جلسات کت گوت در نقاط طب سوزنی اثرات بی اشتهایی را به طور مشهود احساس خواهند کرد که بسیار موثر برای لاغری می باشد و در این روش برای لاغری موضعی با استفاده از طب سوزنی نیز استفاده می گردد. گاهی در دوران اول کت گوت ، در نقاط طب سوزنی بیماران تا 5 الی 6 کیلو گرم در عرض یکی دو هفته کاهش وزن خواهند داشت و کاهش سایز بسیار چشم گیری نیز با این روش ایجاد خواهد شد .

محل گذاردن نقاط ، بستگی به مهارت پزشک در پیدا کردن محل نقاط طب سوزنی و حتی تشخیص نوع چاقی فرد با روش افتراق نوع چاقی که از نوع کلی یا موضعی در طب سوزنی می باشد ، است که این باز به تجربه پزشک وابسته است . این روش هر 3 هفته یکبار استفاده می گردد که نخ در بدن فرد مثل نخ بخیه جذب می شود . گاهی اثرات حساسیت در موارد بسیار نادری دیده می شود که این عوارض هم قابل درمان هستند .


آدرس : تهران ، یوسف آباد ، خیابان فتحی شقاقی ، بین یوسف آباد و چهلستون ، ساختمان پزشکان سبز ، طبقه دوم
تلفن : 88722038 (021)نظرات کاربران درباره این مطلب :
برای متن پیام فقط از حروف فارسی استفاده کنید .
این فرم صرفا جهت دریافت نظرات ، پیشنهادات و انتقادات کاربران در مورد مطلب فوق میباشد .
به سوالات پزشکی در این بخش پاسخ داده نمیشود .
از ارسال پیام های تبلیغاتی در این بخش خودداری نمایید .
حداکثر طول مجاز برای متن پیام 500 کاراکتر است .
نام و فامیل :
تلفن :
ایمیل :
متن پیـام :
لیست قسمت و پیکیج های زیبایی

دریافت مشاوره رایگان یا رزرو نوبت

لطفا مشخصات خود را در کادر های مربوطه وارد کنید تا همکاران ما در اسرع وقت با شما تماس بگیرند

جدیدترین مقالات

جدیدترین اخبار و مقالات مربوط به پوست و زیبایی را در بخش مقالات بخوانید

ليفت صورت بانخليفت صورت بانخ

ليفت صورت با نخ ، يك روش بسيار ساده و بدون ضرر است كه جايگزين مناسبي براي ليفت صورت با روش هاي جراحي مي باشد . اين روش جزو روشهاي ليفت غير تهاجمی ...

تاریخ انتشار : 1395-09-20

میکرونیدلینگ با درماپنمیکرونیدلینگ با درماپن

میکرونیدلینگ روشی است جدید که نتایج درخشانی در درمان ضایعات پوستی و زیبایی دارد . این روش بطور شگفت انگیزی باعث بالا رفتن غلظت کلاژن در پوست می گردد ...

تاریخ انتشار : 1394-05-11