دکتر سیامک ترابی نژاد

طب سوزنی


درمان تعريق

مراجعه به مطب

درمان ديابت با طب سوزني

طب سوزني روشي است كه از هزاران سال پيش ، براي درمان بيماري هاي مختلف ، از جمله ديابت توسط انسان مورد استفاده بوده است و با توجه به پيشرفت هايي كه در اين علم به وجود آمده با تاثيرات بيشتر و بهتر همچنان استفاده مي شود .بيماري قند (D.M) از جمله بيماري هاي مزمني است كه با شيوع فراوان در ايالات متحده مشاهده مي شود كه ميزان مرگ و مير آن بستگي به بالا بودن قند و عوارض آن مي باشد .
بالا بودن قند خون در بازه زماني طولاني ، باعث اختلالات عروقي و عصبي مي گردد كه در اثر عدم كنترل قند به وجود مي آيد . اين عوارض شامل ، اسكلروز در عروق و در گلومرول كليه و در رتين چشم مي شود كه مي تواند باعث درد و در نهايت اختلالات حركتي و مشكل خواب شود .
از نظر TCM كه در آن از طب سوزني ، موگ گذاري و گياهان رارويي ، چي گونگ و تايي شي و ماساژ و بهبود كيفيت زندگي را در بيماران قند سبب مي شود بستگي به مدت زمان درگيري بيمار از روش طب سوزني به صورت دوره ايي استفاده مي گردد كه با استفاده از اين روش ها ، حتي الامكان ميزان دوز داروهاي حياتي كم شود يا ميزان مصرف اين داروها ثابت بماند و بيمار ناچار به تزريق انسولين نگردد .


آدرس مطب : تهران ، یوسف آباد ، خیابان فتحی شقاقی ، بین یوسف آباد و چهلستون ، ساختمان پزشکان سبز ، طبقه دوم
تلفن : 88722038 - 021

نظرات کاربران درباره این مطلب :

برای متن پیام فقط از حروف فارسی استفاده کنید .
این فرم صرفا جهت دریافت نظرات ، پیشنهادات و انتقادات کاربران در مورد مطلب فوق میباشد .
به سوالات پزشکی در این بخش پاسخ داده نمیشود .
از ارسال پیام های تبلیغاتی در این بخش خودداری نمایید .
حداکثر طول مجاز برای متن پیام 500 کاراکتر است .
نام و فامیل :
تلفن :
ایمیل :
متن پیـام :
مراجعه به مطبتاریخچه طب سوزنیبیوگرافیخواندنی مطلب امروزدرباره کلینیکال پی جی کاویتیشن آر پیمیکرونیدلینگ با درماپنمطالب و مقالاتصفحه اصلیسوالات پزشکیپیامهای کاربرانسایتهای دیگرگالری تصاویر