درمان ديابت با طب سوزني
امبدینگ نخ
درمان کمر درد
رفع مشكلات بارداری
درمان بی خوابی
درمان لاغری
درمان تعریق
درمان درد مفاصل

درمان ديابت با طب سوزني

طب سوزني روشي است كه از هزاران سال پيش ، براي درمان بيماري هاي مختلف ، از جمله ديابت توسط انسان مورد استفاده بوده است و با توجه به پيشرفت هايي كه در اين علم به وجود آمده با تاثيرات بيشتر و بهتر همچنان استفاده مي شود .بيماري قند (D.M) از جمله بيماري هاي مزمني است كه با شيوع فراوان در ايالات متحده مشاهده مي شود كه ميزان مرگ و مير آن بستگي به بالا بودن قند و عوارض آن مي باشد .
بالا بودن قند خون در بازه زماني طولاني ، باعث اختلالات عروقي و عصبي مي گردد كه در اثر عدم كنترل قند به وجود مي آيد . اين عوارض شامل ، اسكلروز در عروق و در گلومرول كليه و در رتين چشم مي شود كه مي تواند باعث درد و در نهايت اختلالات حركتي و مشكل خواب شود .
از نظر TCM كه در آن از طب سوزني ، موگ گذاري و گياهان رارويي ، چي گونگ و تايي شي و ماساژ و بهبود كيفيت زندگي را در بيماران قند سبب مي شود بستگي به مدت زمان درگيري بيمار از روش طب سوزني به صورت دوره ايي استفاده مي گردد كه با استفاده از اين روش ها ، حتي الامكان ميزان دوز داروهاي حياتي كم شود يا ميزان مصرف اين داروها ثابت بماند و بيمار ناچار به تزريق انسولين نگردد .


آدرس مطب : تهران ، یوسف آباد ، خیابان فتحی شقاقی ، بین یوسف آباد و چهلستون ، ساختمان پزشکان سبز ، طبقه دوم
تلفن : 88722038 - 021

درباره این موضوع مطالب بیشتری بخوانید


ده عادتی كه كاهش وزن شما را تضمين می كند

قبل از عنوان این ده عادت یک پیشنهاد بسیار موثر برای کاهش وزن ، می تواند استفاده از یک قاشق مرباخوری پودر جوانه گندم ، آب آلوورا یا پودر دارچین با شکم خالی ، صبح اول وقت باشد .

درمان کمردرد با طب سوزنی

با لومبواسپینال نیز مشخص می شود . این عارضه دردی است که گاه در یک طرف ستون فقرات و گاهی نیز در هر دوطرف آن احساس می شود و جزو مراجعات معمول کلینیک های پزشکی می باشد .

درمان متروراژیا و متروکستاکسین در طب سوزنی

متروراژیا و متروکستاکسین به خونریزی شدید رحمی و چکه چکه کردن خون از رحم به غیر از زمان عادت ماهانه می گویند . متروراژیا معمولا حاد و یا خونریزی شدید است حال آنکه متروکستاکسین مزمن است و به آن شدت هم نیست .